Články

Tipy na vánoční stolování

Kouzelný porcelán mění všední dny na vánoční

luxury-aNa Vánoce si ještě pár týdnů počkáme,
ale tyto chvíle můžeme využít k jejich pečlivé přípravě.

Patříte k těm milovníkům Vánoc, kteří mají pro tuto příležitost speciální nádobí?


Pokud ano a zatoužili jste si ke své výbavě pořídit nějaké novinky,
pak se určitě podívejte na novou kolekci Villeroy & Boch, prohlédněte si sortiment Bella Rose, Nordic Day, Deco Doma nebo Ikea. Všude najdete spoustu nádobí, které vás svátečně naladí v každý všední den.

luxury-b

Potěší vás novinky Toy’s Delight, které promění každé zimní ráno ve vánoční den.Do skleněného čajového šálku s malůvkami si uděláte oblíbený snídaňový čaj a do bucláku se Santou zase kakao nebo bílou kávu. A na různých podnosech, talířích a talířcích podávejte, co doma snídáte nejradši.

c_bloomingville_luci_bellarose

Velký obědový talíř z kolekce Lucia je k vánočnímu stolování jako stvořený. Má červený okraj a zdobí jej vzor v podobě červených, pastelově zelených a šedých stromečků, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Naservírujte si na něm slavnostní večeři nebo cukroví a užijte si Vánoce naplno.

d_green-gate-_-alice-red

Nádherná kolekce porcelánového nádobí s vroubky Alice od dánské značky Green Gate, rozzáří vaši zimní kuchyni. Servírovací talíř oválného tvaru má po obvodu červenou barvu a každá jednohubka nebo chlebíček na něm bude vypadat báječně.

e_vanocni-dekorace_vinter_ikea

Kolekce Vinter IKEA myslí na všechno, co budete na přípravu Vánoc potřebovat, abyste uctili tradice a rozzářili
domovy barvami a vánoční atmosférou. Najdete tu dekorace, osvětlení a textilie stejně jako nádobí na stolování a vaření.


 

Napsat komentář