Zkušenosti teshop

Úvodní stránka Fóra Spotřebiče Zkušenosti teshop

• Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel hope a poslední změna proběhla před 2 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
      Anonymní Téma
      Správce

Zdravím, máte někdo pozitivní či negativní zkušenosti s eshopem teshop.cz?

Alexa
      Host

Mám skvělé zkušenosti. Pračku i sušičku mám od nich, přivezli rychle a vše bez problémů.

Karlička
      Host

Zboží mi přišlo za 2 dny, žádný problém jsem neobjevila.

janina
      Host

Bylo by příjemné, kdyby nabízeli třeba i instalaci spotřebičů nebo vynesení do pater. To mi tam chybí. Ale doručení bylo rychlé a mají dobré ceny.

daenerys
        Host

Mě vezl zásilku dopravce Geis myslím, a jak pán viděl, že jsem doma sama, tak mi tu pračku dal až do koupelny. Ale máme přízemní dům a koupelnu hned u dveří :)). Ale sama bych ji tam táhla těžko. Takhle jsem mohla hned prát.

fry
      Host

Objednávám tam často a rád. Mají dobrý výběr a skvělou zákaznickou podporu, což třeba Alza nemá. Tam když chcete poradit, tak to týden trvá než vám odpoví. V teshopu mají i chatovací okno, tak vždycky napíšu a odpověď je ihned.

ejušák
      Host

Kamarádka od nich má spotřebiče do kuchyně, kromě sporáku, ten potřebovala takový dost spefický. Ale vtipný bylo, že mi říkala, ať se tam podívám „té šop“. Tak jsem dala t-shop a on to byl T-mobile shop :-DD.

kobliha
      Host

Máme digestoř odtamtud a bylo fajn, že to dodali opravdu rychle. Potřebovali jsme to na termín, kdy jsme měli doma montéra. Takže za mě ok.

tom
      Host

Taky jsme si vybavili celou kuchyni v teshopu. Dali mi i pěknou slevu, že jsem tam toho koupila tolik. Přivezli najednou, asi za 3 dny. Takže paráda.

kozich
      Host

Mrkni na heureku, mají výborná hodnocení. Takže já bych se nebála.

nanic
      Host

Teshop je super. Už nenakupuji nikde jinde. Mají obrovský výběr a moc přijemnou zákaznickou podporu. Takové ty velké eshopy tohle prostě nemají, ty člověk vůbec nezajímá. Domluvila jsem si i slevu, když jsme brala spotřebiče do celé domácnosti.

jaksetohledapre
      Host

Velmi příjemný eshop. Kupovala jsem tam takové to domácí vybavení jako vysavač, tiskárnu, elektrický vytírák a tak. Ceny mají dobré a rychlé dodání.

hope
      Host

Objednali jsme si nedávno tiskárnu z Teshopu, bohužel se rozbila. Teshop má vynikající reklamační oddělení. Všechno šlo snadno a naprosto hladce. Vyšli nám velmi vstříc. Zatím jsem se snad u tak velké firmy nesetkala s takto příjemnými službami.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.