Zkušenosti s Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Zkušenosti s Oresi

 • Toto téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel MonikaHef a poslední změna proběhla před 1 rokem a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 26 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #338
   Anonymní Téma
   Správce

   Zdravím, máte někdo zkušenosti s kuchyněmi Oresi? Našla jsem na netu pár negativních příspěvků ale už jsou mnoho let staré a jestli jsem to dobře pochopila, tak teď už prodávají uplně jiné kuchyně – tak jak jsou nyní? 😎

  • #425
   střihorukýed
   Host

   Máme 2 roky kuchyni od nich a jsme moc spokojeni. Byla nejlevnější co jsme sehnali a přitom mi přijde opravdu kvalitní.

  • #426
   kulicka
   Host

   Myslím, že si to pochopila správně. Před lety ještě říkali, že mají kuchyně z Polska a teď je mají z Německa. Tak to už samo o sobě mluví za vše.

  • #428
   kozanostra
   Host

   Taky se přidávám, mamka si jí koupila asi před 4 lety a je moc spokojená.

  • #429
   beatriss
   Host

   Máme uplně nově Oresi a všechno je perfektní. Vypadá opravdu krásně, nemáme si nač stěžovat. Bylo nám řečeno, že hlavní problém předtím byli odlupující se fólie a proto už teď folie na kuchyně vůbec nedávají.

  • #431
   luna
   Host

   Co jsme si v Oresi poptali, to jsme od nich taky dostali a řekla bych že nás v ničem neošálili. Sice kuchyň je menší s odstupem času, bych si dokázala představit daleko větší, ale když na to prostor není, tak není z čeho kouzlit.

  • #432
   janys
   Host

   Zdravím, já mám kuchyni od oresi, na doporučení mé známé, podle mě se recenzím na internetu nedá moc věřit. Kuchyň mám už asi 3 roky a jsem spokojená. Koupě i montáž proběhla v klidu, nebyl žádný velký problém.

  • #444
   pavlin
   Host

   Já mám docela čerstvou zkušenost s oresi. Kupovala jsem od nich kuchyň asi před půl rokem, a zatím jsem s ní naprosto spokojená. Mám jí hodně do moderna, takovou černo bílou se stříbrnými úchytkami, teď k tomu musím doladit i zbytek bytu, což už bude horší, budu si muset zase chvíli počkat 😀

  • #445
   dan
   Host

   Máme kuchyni od Oresi, typ Chocolate. Jsme s ní velmi spokojeni, z jiných studií nás vyhnali se smíchem, že chceme kuchyni do 150 000. Že je to nereálné. Nyní máme od Oresi, stála kolem 100 tis včetně spotřebičů a je dost pěkná a veliká. Nebyl žádný problém.

  • #685
   karolle
   Host

   Jsme moc spokojeni. Koupili jsme si Dolti, takovou barevnou. Všichni nám ji chválí.

  • #688
   kazasina
   Host

   Nás stála kuchyně 100 000. Není to málo, ale prošli jsme snad všechna studia v Praze a někde to stálo i 2x tolik. I v Ikee nás vyšla na 160 000. Tak to nás málem položilo. A bohužel ani náš dvorní truhlář nám neudělal lepší cenu. Potom kuchyni viděl a řekl, že je udělaná dobře.

  • #695
   lejluše
   Host

   Mame ji doma, uz 10 let… Postupne mi vymenili vsechny dvirka, protoze nedrzela folie. Bohudik zmenili pred par lety technologii a ted uz to drzi krasne. Pri posledni reklamaci mi nabidli uplne novou celou kuchyn. Takze fakt vysli vstric a za jedny prachy mame druhou kuchyni a ted uz se nic neloupe. Ale jinak za me ano…

  • #697
   magdaa78
   Host

   Jéé to jsem ráda že už někdo má zkušenost s touhle kuchyní. Taky ji budu mít. Je elegantní a taky jsem ráda že je německá prý i ta kvalita je tam lepší. Ve studiu se mi moc líbila a mají ji dvoje kamarádi.

  • #702
   vitezslav5
   Host

   Máme Oresi už nějaký ten pátek. Měli jsme trochu problém s montáží, která se kvůli nemoci montéra přesunula o 2 dny, ale pak to zase udělali o dost dřív než s čím jsme počítali. A spokojeni jsme velmi.

  • #704
   koblizekpeceny
   Host

   Byl jsem moc spokojen s prodejkyní z Letňan. Podepsali jsme smlouvu půl roku předem, abychom získali velkou slevu. Nebyl problém. Teprve po dostavění domu se přišlo vše přeměřit a asi za 14 dní přišla i kuchyně. Každý nám ji chválí a manželce se tam velmi dobře vaří.

  • #705
   malenka
   Host

   Hodně jsme se Oresi báli. Přeci jen na internetu je spousta negativních referencí. Nakonec jsme ale zjistili, že všechny negativní věci jsou už mnoho let staré a ty pozitivní jsou novější – na novou kolekci, která by měla být dělaná úplně jinak a nejspíš i jinde. Kuchyně nás vyšla výrazně levněji než v Gorenje, Sykoře i Ikee. Tak jsme do toho s trochou obav šli ale byli jsme spokojeni. Nenastal jediný problém. Dokonce, protože jsme si sami nakoupili spotřebiče, byl problém u nás, že trouba nebyla skladem a přišla o den později. Pro montéry to nebyla ale komplikace, udělali vše ostatní a troubu až další den připojili.

  • #706
   daenerys
   Host

   Měli jsme velmi příjemnou zkušenost v Ústí s Oresi. Všechno šlo bez problémů a cena bezkonkurenční.

  • #707
   kalenopsis
   Host

   Manžel vybral v Oresi linku i nábytek do obývacího pokoje – resp. obývací stěnu. Jsme spokojeni, chvílí jsme čekali na montáž, protože jsme měli doporučené lidi na to. Ale zase proběhla potom velmi rychle a od té doby nebyl jediný problém.

  • #708
   presicko
   Host

   V Oresi nám velmi vyšli vstříc svou krátkou dodací dobou. Byla jsem tehdy v osmém měsíci a opravdu jsem se bála, že budu ohřívat mlíčka někde v koupelně. Od podpisu smlouvy jsme měli kuchyni doma v podstatě za 14 dní. Nemuseli jsme nic řešit a vlastně týden po montáži jsem se vrátila z porodnice do nové kuchyně.

  • #709
   buxusak
   Host

   Prosím vás máte někdo zkušenosti s porovnáním Oresi x Ikea? Na tom Ikea plánovači mi vychází cena skoro stejná jako u Oresi, ale nevím, jak to bude v reálu. Zároveň jak dlouho se případně čeká na montáže u obou.

   • #711
    drovers
    Host

    Taky jsme to tak měli a pak se divili. Když půjdeš na konzultaci do Ikea (která stojí asi pětikilo) tak tě to vyjde tak o 50-100tis víc než v tom plánovači. Spousta věcí tam úplně chybí a má tě to jen nalákat. Když mrkneš na modrou střechu, tak tam se o tom mluví dost. A lidem to taky tak vycházelo. Mě v plánovači vyšlo 100tis a v reálu 180. U Oresi, designově a rozložením stejná kuchyně, mě stála asi 90tis.

  • #710
   milovnicekafe
   Host

   Máme kuchyni před 10 let. Jednou se nám dvířka oloupala, ale Oresi za týden komplet vyměnilo, takže máme skoro novou kuchyni. A teď už jsou ok, je vidět, že se poučili a je to nová technologie.

  • #713
   bigbb
   Host

   Prošli jsme Sykoru, Kiku, Siko, Ikeu, Hanáka a Oresi. Oresi bezkonkurenčně nejlevnější a materiály stejné jako všude. Příjemný personál, v Hanákovi se na náš rozpočet tvářili, jako proč je obtěžujeme. V Oresi jsme si dobře vybrali, jsme moc spokojeni.

  • #714
   karllos
   Host

   Oresi nám doporučil náš kamarád truhlář. Původně jsme chtěli kuchyni od něj, ale nedokázal se dostat na cenu, která by nám vyhovovala a trvalo by to velmi dlouho. V Oresi jsme si koupili Dolti kuchyni a za 14 dní jsme ji měli doma.

  • #732
   nanic
   Host

   Máme krásnou kuchyni se žlutými akcenty. Vybral ji manžel a bylo to pro mě velké překvapení. Moc se mi líbí, že máme i vestavnou vinotéku. Tu každý obdivuje.

  • #740
   fialovaduha
   Host

   Máme kuchyni Dolti, Magic – bílou klasiku. Poměrně velkou, v Ikee nám nabídli stejný dekor za 160 000. V Oresi to samé za 80 000. Kvalitu jsme samozřejmě řešili také, a Oresi byla stejná nebo možná i o něco lepší nám přišla. Takže jsme spokojeni a dost jsme ušetřili.

  • #1013
   Laurabaf
   Host

   Does anyone have any experience with Peaches and Screams I totally love and want to buy their Pink Satin and Lace Bra and Thong for Holiday season :-RRB-

  • #1015
   MonikaHef
   Host

   Can someone send me the discount code Jewlry Stores B2B Sales Leads from Creative Bear Tech- https://creativebeartech.com?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 26 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.