Whirlpool spotřebiče – máte zkušenosti?

Úvodní stránka Fóra Spotřebiče Whirlpool spotřebiče – máte zkušenosti?

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel tranda a poslední změna proběhla před 2 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #746
   katarinas
   Host

   Zvažuji nad koupí spotřebičů Whirlpool do celé kuchyně, máte někdo pozitivní či negativní zkušenosti? Nebo mám raději vybrat jinou značku?

  • #754
   suprak
   Host

   Můžu velmi doporučit tuto značku. Výborný poměr kvality a ceny, máme doma sušičku a pračku. Za 4 roky žádný problém, žádná reklamace, prádlo krásně vyprané. Nemohu si stěžovat.

  • #751
   anaf
   Host

   Nakoupili jsme na teshopu celou kuchyni od Whirlpoolu a jsme velmi spokojeni. Nejvíc mě baví trouba a mikrovlnka, který mají takový ty programy na konkrétní jídlo, takže nemusím řešit recepty a jak dlouho to řešit. Strčím, zmáčknu co to je a vyndám hotové po zapípání.

  • #756
   kaptainmarvel
   Host

   Za svůj život jsem vyzkoušela opravdu spoustu spotřebičů. V každém pronajatém bytě bylo něco jiného. Myslím, že šest bytů, šest značek. Nakonec když jsme kupovali do kuchyně spotřebiče, tak jsme vybrali Whirlpool, protože s tím jsme byli spokojeni nejvíc. Nemohu říct, že to je nesmrtelný spotřebič se kterým by se nikdy nic nestalo. Ale bylo to jen jednou, a teda reklamace u Whirlpoolu opravdu skvělé. Opravář přišel za 2 dny, během 15ti minut měl hotovo a frčel domů. A od té doby žádný problém. Jednou se mi toto stalo u jiné značky a tam jsme čekali měsíc na technika. Což bylo opravdu neskutečné, když měsíc se 3 dětma nemůžete prát – zkuste si to představit. Takže za mě rozhodně doporučuji.

  • #759
   tranda
   Host

   Za tu cenu je to super značka. Nemám jedinou stížnost – zatím máme 2 spotřebiče od Whirlpoolu a 5 let bez problémů.

  • #758
   alexa
   Host

   Doporučuji. Jednou jsme měli problém, přišla nám nová trouba a nefungovala. Další den přijel technik, přezkoumal a další den nám poslal novou. Tím to bylo všechno vyřešené a od té doby klid. Někdy je ta zákaznická podpora důležitější než drahá značka.

  • #747
   fialovaduha
   Host

   Mám skvělé zkušenosti s Whirlpoolem. Vybavili jsme komplet domácnost, kuchyni, pračka, sušička. Máme vše s takovým tím šestým smyslem a třeba kuře z trouby nikdy nebylo lepší. Žádný problém.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.