Články

Co kupují Češi na internetu?

inspirace-bonamiČeši stále častěji nakupují na internetu. Kromě elektroniky, oděvů, kosmetiky a domácích spotřebičů na oblibě získává nákup potravin a také drogistického zboží.


Podle průzkumu chce 92 % dotázaných českých zákazníků nakupovat online rovněž nábytek. Potvrzují to prodejci jako je například MT nábytek nebo Bonami.cz. Posledně jmenovaný prodejce proto významně rozšířil sortiment.

A to hlavně stálou nabídku nábytku, kterou má v sortimentu vedle časově omezených kampaní. Chce tak uspokojit poptávku zákazníků po cenově dostupných, a přitom krásných kouscích, kterých je na českém trhu nedostatek. Podle průzkumu, který posledně jmenovaná společnost uskutečnila mezi 600 respondenty, si to myslí 74 % lidí.

Na internetu už jsou dnes čeští zákazníci zvyklí nakupovat v podstatě vše, tak proč ne nábytek? Že je po nábytku
online poptávka, potvrzuje výše zmíněný průzkum. Podle něj si umí nákup nábytku online představit 92 % dotazovaných. Internetovému prodeji nahrává fakt, že 78 % zákazníků považuje za důležitou výhodu možnost si
v klidu a pohodlí vybrat a 46 % se líbí, že jim vybrané kousky dopravní společnost doručí až domů. Nejprodávanějším typem nábytku jsou v tomto online obchodě pohovky.


 

Napsat komentář