Interiér v letní náladě

Kuchyň Savana z prémiové třídy Livanza od Oresi.

Máte barevnou kuchyň nebo jste si oblíbili barevně vybavený interiér? Výmalbě i nábytku můžete přizpůsobit i vypínače, které se lehce stanou buďto kontrastním prvkem, nebo naopak zvolený styl harmonicky doladí.

Každopádně jsou nejen funkčním, ale také zdobným prvkem interiéru. Poutavou náladu letního dne v interiéru hravě vykreslí domovní vypínače a zásuvky! „Rámečky domovní elektroinstalace dnes umí nabídnout širokou škálu barevných odstínů, a přitom si zachovat designový nadčasový vzhled. Do letních zářivých odstínů jako jsou palmově zelená, třešňově červená nebo cihlově oranžová se mohou zahalit například skleněné rámečky naší kolekce domovních vypínačů a zásuvek DECENTE,“ říká Lenka Vodicová, vedoucí marketingového oddělení společnosti OBZOR Zlín, výrobce domovní elektroinstalace v osobitém designu, a dodává: „Skleněné rámečky DECENTE vyrábíme z čistého skla, požadovaný odstín poté získají nanesením vrstvy stálobarevného laku ze spodní strany.“

Naladit svůj interiér do letní pohody můžete s vypínači DECENTE aktuálně již od 269 Kč.

FOTO: OBZOR a ORESI

Vypínač Decente, jednoklapka, cihlově oranžová.

Barevné prvky mohou být pouze v akcentech. Model Stream z prémiové třídy Livanza má hranu v neonově oranžové barvě. Vyberte k němu vhodný vypínač.

Vypínač Decente, dvojklapka, skleněný rámeček, palmově zelená.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.