Články

Proměny kuchyní

Také máte rádi pořady o bydlení? Jako každý rok během prázdnin televize Prima opakuje starší díly pořadu Jak se staví sen. Jestli jste jeho příznivci, jistě jste zaznamenali, že v letošní premiérové sérii realizovali designéři proměny kuchyní rovněž z nabídky společnosti Oresi.

A divákům předvedli, jak dobře se dají kuchyně od Oresi spolu kombinovat. A to nejen nábytek z několika povrchů, například bílých skříněk a dekoru dřeva, ale rovněž dezén dřeva, odlišený pouze v barevných odstínech. Takto designéři a architekti kombinovali hlavně skříňky z linií kuchyní ze střední třídy Dolti.
Práce designérů a montérů z Oresi, kteří museli na místě operativně vyřešit některé problémy, které často byly ukryty v konstrukcíchn emovitostí, které procházely proměnou, si můžete prohlédnou na fotografiích.

Co nabízí Oresi

Podívejme se, kdo je společnost Oresi. Značka obohatila trh s kuchyněmi před více než deseti lety. Díky cenové politice a široké nabídce kuchyní všech stylů se na trhu brzy prosadila, rozšířila síť prodejen po celé republice i na Slovensku. A brzy se v prodeji kuchyní stala jedničkou na trhu a svou produkci představuje ve třech třídách. Jsou to kuchyňské linky střední třídy Dolti a prémiové německé kuchyně Livanza. Co se týká kuchyní Dolti, jak jsme zmínili výše, jde o kuchyně střední třídy, které se vyrábějí v jedné z nejmodernějších evropských továren. U těchto kuchyní je příznivý poměr mezi cenou a výkonem. Navíc jsou kuchyně Dolti od loňského roku vybaveny kvalitním kováním značek Blum či Hettich, což výrazně zlepšilo jejich kvalitu.

Kuchyně Livanza se řadí do prémiové třídy, u které je bohatá nabídka vnitřního vybavení, široká škála materiálů, dekorů a barev včetně 3D povrchů a mnohovrstvých lakovaných ploch s několika typy leštění. V nabídce jsou všechny styly, jak moderní kuchyně, tak klasické či rustikální kuchyně, s možností řešení na individuální rozměry dle potřeb zákazníků.
Pro nejnáročnější klienty zařadila společnost Oresi do svého portfolia luxusní kuchyně značky Bauformat. Ta má v Německu dlouho tradici, protože továrnu již v roce 1929 v Německu založili bratři Baumannové a pod názvem Bauformat se prezentuje od roku 1961.

FOTO: FTV PRIMA

2 thoughts on “Proměny kuchyní

Napsat komentář