Články

Zemitá hnědá nejen v retro koupelně

1_otvirak_retro_brown_foto_zdroj_drevojas_webV přírodních materiálech a barvách dokážeme dokonale relaxovat. Proto jsou tyto barvy vhodné také do koupelny. Co říkáte třeba hnědé? Že je příliš tmavá? Tak ji kombinujte s béžovou, bílou a dalšími světlými valéry.

Zemité tóny se objevují v interiéru v různých podobách a neméně se jim bude dařit právě v koupelně. Například nábytková řada lakovaného nábytku Retro na úvodní fotografii přináší ukázkové skloubení hned několika odstínů hnědé. „Ale pozor, u lakování velmi záleží na kvalitě provedení! Je důležité dbát na přesné a rovnoměrné nanesení laku na povrchu dílců, které zajistí, že vlivem vody a vlhkosti nábytek časem nenabobtná,“ vysvětluje Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu společnosti Dřevojas.

Styl koupelně udává také úprava stěn, stropu a samozřejmě podlah. Trendy jsou přírodní materiály a věrné imitace dřeva, uplatní se zde originální i imitovaná majolika, cihelná dlažba či kámen nebo moderní stěrka. Oblíbené jsou obklady a dlažby inspirované historií.

2_majolika_rako_web

Majolika a její imitace vnesou do koupelny závan let minulých. Dobře se kombinuje s dlažbou s barevností a reliéfem pálených cihel (RAKO)

3_idarch_mg_web

Moderní stěrku vhodně doplní rustikální dlažba (IDARCH)

K cihelné zdi báječně ladí dřevo a bronz. Nejen v podobě obkladu, ale také na luxusním koupelnovém nábytku s bronzovými bateriemi.

Napsat komentář