Články

Spotřebiče Beko vyhrály Rally Dakar

Zdá se vám nemožné, aby se běžné domácí spotřebiče postavily vedle vyladěných závodních aut na startovní čáru legendárního závodu? V případě pračky a sušičky Beko se tak stalo. A rovnou můžeme prozradit, že stály v plném lesku nejen na startovní čáře, ale v dokonalé kondici po skvělých výkonech projely i cílem nejnáročnější automobilové soutěže.

Pro našeho předního závodníka Martina Prokopa to byl letos již třetí ročník a vedl si skvěle. Obsadil celkově sedmé místo a pračka a sušička Beko mu pomáhaly v zázemí doprovodného vozu, kde vynikaly v umění vytvořit čistou kombinézu během chvilky.

Pračka a sušička Beko tak v doprovodném voze Martinova týmu zvládly absolvovat téměř 9000 km náročným terénem Peru, Bolivie a Argentiny a ve chvílích odpočinku se v táboře postaraly o čistotu závodních kombinéz a prádla celého týmu. Celou dobu zápřahu zvládly na jedničku a spolu s Martinem v pořádku projely cílovou páskou v argentinské Córdobě.

Pro někoho je to možná trochu zvláštní doporučení, ale v dnešním světě prostě může všechno souviset se vším a tak testování v podmínkách automobilové soutěže může vypovídat o zdatnosti domácích spotřebičů víc, než běžné laboratorní zkoušky.

Napsat komentář