Zkušenosti se značkou Beko

Úvodní stránka Fóra Spotřebiče Zkušenosti se značkou Beko

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  ceckar a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

• Autor

karllos

Dobrý den, na internetu čtu různorodé názory na spotřebiče Beko. Cena vypadá celkem dobře a i některé testy na internetu. Jaké máte prosím zkušenosti? Děkuji

dth

Jsou to skvělé spotřebiče. Vyhráli myslím i nějaké Dtesty. Máme jimi vybavenou celou domácnost a neměli jsme jediný problém. A často stojí lepší peníze než ty profláknutější značky.

alcca

Naši nám koupili pračku Beko jako svatební dar. Máme ji asi 3 roky a pere krásně, dobře odstřeďuje a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Předtím jsem měla takovou starou, vrchem plněnou, takže u této vidím velký rozdíl a mohu doporučit.

modrasek

Můžu jen doporučit. Máme komplet vybavenou kuchyni spotřebiči Beko a plánujeme i sušičku od nich. Moc dobře se mi s nimi pracuje, už 4 roky bez jakékoli závady.

luniksou

Miluji tuto značku. Vše co od nich máme je velmi kvalitní. Pěkné zpracování, je vidět, že to opravdu vydrží – žádné levné plasty. Teď mám vyhlídnutou pračku a sušičku. Mají úžasný desing, takový fakt moderní, co jsem viděla jen u těch super drahých značek. A v Beko za zlomek ceny. Takže já mohu doporučit.

konstantikleopold

Máme nádhernou lednici od Beka, má skvěle vyřešený vnitřní prostor a mohu ji maximálně doporučit.

kajinkamar

Lednice, pračka a sušička. Ty máme Beko. Narozdíl od ostatních jsme zatím nemuseli řešit jediný problém, takže bych řekl, že jsou kvalitní.

slunecnisvit

Mohu doporučit mikrovlnky Beko. Máme celá rodina, koupili jsme hromadně protože se to zrovna hodilo. Předtím jsme měli jinou značku a spokojeni jsme nebyli. Reklamace proběhla 3x a nakonec jsme vybrali právě Beko a vše je již v pořádku.

janajnas

Měli jsme jen jednu reklamaci s Bekem, kterou bleskově vyřešili a od té doby vše funguje. Postupně přecházíme na Beko s kompletním vybavením bytu.

princkastelan

Potvrzuj, že Beko je zajímavá značka. Levnější značky na trhu jsou často velmi nekvalitní a člověk potom opravdu lituje, že si raději nepřiplatil. S Beko jsem toto nezažil. Pronajímám několik bytů a tak jsem otázku spotřebičů řešil mnohokrát. V tuto chvíli mám ve většině bytů spotřebiče Beko a zatím jsme řešili jen jednu drobnost, jinak fungují výborně.

alenkavrisidivu

Beko je skvělá značka. Mám s ní výborné zkušenosti. Je levná a kvalitní. Pro mě je opravdu sympatická.

karolinkapusinka

Moc se mi líbí, že je Beko cenově dostupné. Přitom má spoustu funkcí, není to žádný šunt.

ceckar

Dobrý večer, pokud jde o značku Beko, pro mě je to zatím nejkvalitnější značka z těch levnějších. Do drahých jako je AEG nejsem ochotný investovat. Vyydrží to stejně jen o chvilku déle. Třeba o rok. A to mi za to nestojí dát 10x tolik. Po zkušenostech jsme vybavili byt spotřebiči Beko a jsem velmi spokojen.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.