Zkušenosti se spotřebiči Candy

Úvodní stránka Fóra Spotřebiče Zkušenosti se spotřebiči Candy

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  barevnadula a poslední změna proběhla před 12 měsíci.

• Autor

amanda

Ahoj, máte někdo prosím zkušenosti se značkou Candy? Nikdy jsem o ni moc neslyšela, jsou kvalitní?

uznevim

Mám myčku Candy už snad 8 let a je super. Koupili jsme ji, protože stála super peníze a byla dostatečně malá, aby se nám vešla do pidi kuchyně pronajatého bytu. Už tam nebydlíme ale myčku taháme pořád s sebou, protože je fakt výborná.

kozisek

Máme ledničku Candy, takovou červenou designovku. Není s ní žádný problém. Pěkná, prostorná, jídlo se v ní skoro nekazí. A za ty prachy, můžu jen doporučit.

travnicka

Dostali jsme pračku Candy jako svatební dar a jsme velmi nadšeni. Poradí si i se skvrnama po našem prckovi, příkrmy, pleny atp. Jakmile začne chodit, tak dostane zabrat flekama od bahna a tak, ale určitě to zvládne. Nemám proti ní nic.

barevnadula

Měla jsem myčku Candy v minulém bytě a byla super. A te´d jsme koupili novou pračku Candy a miluju jí. Už mám k ní vybranou sušičku tak se na ni těším.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.