Zkušenosti s Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Zkušenosti s Oresi

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  MonikaHef a poslední změna proběhla před 8 měsíci.

• Autor

Anonymní Téma
    Správce

Zdravím, máte někdo zkušenosti s kuchyněmi Oresi? Našla jsem na netu pár negativních příspěvků ale už jsou mnoho let staré a jestli jsem to dobře pochopila, tak teď už prodávají uplně jiné kuchyně – tak jak jsou nyní? 😎

střihorukýed

Máme 2 roky kuchyni od nich a jsme moc spokojeni. Byla nejlevnější co jsme sehnali a přitom mi přijde opravdu kvalitní.

kulicka

Myslím, že si to pochopila správně. Před lety ještě říkali, že mají kuchyně z Polska a teď je mají z Německa. Tak to už samo o sobě mluví za vše.

kozanostra

Taky se přidávám, mamka si jí koupila asi před 4 lety a je moc spokojená.

beatriss

Máme uplně nově Oresi a všechno je perfektní. Vypadá opravdu krásně, nemáme si nač stěžovat. Bylo nám řečeno, že hlavní problém předtím byli odlupující se fólie a proto už teď folie na kuchyně vůbec nedávají.

luna

Co jsme si v Oresi poptali, to jsme od nich taky dostali a řekla bych že nás v ničem neošálili. Sice kuchyň je menší s odstupem času, bych si dokázala představit daleko větší, ale když na to prostor není, tak není z čeho kouzlit.

janys

Zdravím, já mám kuchyni od oresi, na doporučení mé známé, podle mě se recenzím na internetu nedá moc věřit. Kuchyň mám už asi 3 roky a jsem spokojená. Koupě i montáž proběhla v klidu, nebyl žádný velký problém.

pavlin

Já mám docela čerstvou zkušenost s oresi. Kupovala jsem od nich kuchyň asi před půl rokem, a zatím jsem s ní naprosto spokojená. Mám jí hodně do moderna, takovou černo bílou se stříbrnými úchytkami, teď k tomu musím doladit i zbytek bytu, což už bude horší, budu si muset zase chvíli počkat 😀

dan

Máme kuchyni od Oresi, typ Chocolate. Jsme s ní velmi spokojeni, z jiných studií nás vyhnali se smíchem, že chceme kuchyni do 150 000. Že je to nereálné. Nyní máme od Oresi, stála kolem 100 tis včetně spotřebičů a je dost pěkná a veliká. Nebyl žádný problém.

karolle

Jsme moc spokojeni. Koupili jsme si Dolti, takovou barevnou. Všichni nám ji chválí.

kazasina

Nás stála kuchyně 100 000. Není to málo, ale prošli jsme snad všechna studia v Praze a někde to stálo i 2x tolik. I v Ikee nás vyšla na 160 000. Tak to nás málem položilo. A bohužel ani náš dvorní truhlář nám neudělal lepší cenu. Potom kuchyni viděl a řekl, že je udělaná dobře.

lejluše

Mame ji doma, uz 10 let… Postupne mi vymenili vsechny dvirka, protoze nedrzela folie. Bohudik zmenili pred par lety technologii a ted uz to drzi krasne. Pri posledni reklamaci mi nabidli uplne novou celou kuchyn. Takze fakt vysli vstric a za jedny prachy mame druhou kuchyni a ted uz se nic neloupe. Ale jinak za me ano…

magdaa78

Jéé to jsem ráda že už někdo má zkušenost s touhle kuchyní. Taky ji budu mít. Je elegantní a taky jsem ráda že je německá prý i ta kvalita je tam lepší. Ve studiu se mi moc líbila a mají ji dvoje kamarádi.

vitezslav5

Máme Oresi už nějaký ten pátek. Měli jsme trochu problém s montáží, která se kvůli nemoci montéra přesunula o 2 dny, ale pak to zase udělali o dost dřív než s čím jsme počítali. A spokojeni jsme velmi.

koblizekpeceny

Byl jsem moc spokojen s prodejkyní z Letňan. Podepsali jsme smlouvu půl roku předem, abychom získali velkou slevu. Nebyl problém. Teprve po dostavění domu se přišlo vše přeměřit a asi za 14 dní přišla i kuchyně. Každý nám ji chválí a manželce se tam velmi dobře vaří.

malenka

Hodně jsme se Oresi báli. Přeci jen na internetu je spousta negativních referencí. Nakonec jsme ale zjistili, že všechny negativní věci jsou už mnoho let staré a ty pozitivní jsou novější – na novou kolekci, která by měla být dělaná úplně jinak a nejspíš i jinde. Kuchyně nás vyšla výrazně levněji než v Gorenje, Sykoře i Ikee. Tak jsme do toho s trochou obav šli ale byli jsme spokojeni. Nenastal jediný problém. Dokonce, protože jsme si sami nakoupili spotřebiče, byl problém u nás, že trouba nebyla skladem a přišla o den později. Pro montéry to nebyla ale komplikace, udělali vše ostatní a troubu až další den připojili.

daenerys

Měli jsme velmi příjemnou zkušenost v Ústí s Oresi. Všechno šlo bez problémů a cena bezkonkurenční.

kalenopsis

Manžel vybral v Oresi linku i nábytek do obývacího pokoje – resp. obývací stěnu. Jsme spokojeni, chvílí jsme čekali na montáž, protože jsme měli doporučené lidi na to. Ale zase proběhla potom velmi rychle a od té doby nebyl jediný problém.

presicko

V Oresi nám velmi vyšli vstříc svou krátkou dodací dobou. Byla jsem tehdy v osmém měsíci a opravdu jsem se bála, že budu ohřívat mlíčka někde v koupelně. Od podpisu smlouvy jsme měli kuchyni doma v podstatě za 14 dní. Nemuseli jsme nic řešit a vlastně týden po montáži jsem se vrátila z porodnice do nové kuchyně.

buxusak

Prosím vás máte někdo zkušenosti s porovnáním Oresi x Ikea? Na tom Ikea plánovači mi vychází cena skoro stejná jako u Oresi, ale nevím, jak to bude v reálu. Zároveň jak dlouho se případně čeká na montáže u obou.

drovers

Taky jsme to tak měli a pak se divili. Když půjdeš na konzultaci do Ikea (která stojí asi pětikilo) tak tě to vyjde tak o 50-100tis víc než v tom plánovači. Spousta věcí tam úplně chybí a má tě to jen nalákat. Když mrkneš na modrou střechu, tak tam se o tom mluví dost. A lidem to taky tak vycházelo. Mě v plánovači vyšlo 100tis a v reálu 180. U Oresi, designově a rozložením stejná kuchyně, mě stála asi 90tis.

milovnicekafe

Máme kuchyni před 10 let. Jednou se nám dvířka oloupala, ale Oresi za týden komplet vyměnilo, takže máme skoro novou kuchyni. A teď už jsou ok, je vidět, že se poučili a je to nová technologie.

bigbb

Prošli jsme Sykoru, Kiku, Siko, Ikeu, Hanáka a Oresi. Oresi bezkonkurenčně nejlevnější a materiály stejné jako všude. Příjemný personál, v Hanákovi se na náš rozpočet tvářili, jako proč je obtěžujeme. V Oresi jsme si dobře vybrali, jsme moc spokojeni.

karllos

Oresi nám doporučil náš kamarád truhlář. Původně jsme chtěli kuchyni od něj, ale nedokázal se dostat na cenu, která by nám vyhovovala a trvalo by to velmi dlouho. V Oresi jsme si koupili Dolti kuchyni a za 14 dní jsme ji měli doma.

nanic

Máme krásnou kuchyni se žlutými akcenty. Vybral ji manžel a bylo to pro mě velké překvapení. Moc se mi líbí, že máme i vestavnou vinotéku. Tu každý obdivuje.

fialovaduha

Máme kuchyni Dolti, Magic – bílou klasiku. Poměrně velkou, v Ikee nám nabídli stejný dekor za 160 000. V Oresi to samé za 80 000. Kvalitu jsme samozřejmě řešili také, a Oresi byla stejná nebo možná i o něco lepší nám přišla. Takže jsme spokojeni a dost jsme ušetřili.

Laurabaf

Does anyone have any experience with Peaches and Screams I totally love and want to buy their Pink Satin and Lace Bra and Thong for Holiday season :-RRB-

MonikaHef

Can someone send me the discount code Jewlry Stores B2B Sales Leads from Creative Bear Tech- https://creativebeartech.com?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.