Zkušenosti s Gorenje

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Zkušenosti s Gorenje

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  annav a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

• Autor

Anonymní Téma
    Správce

Dobrý den, kupujeme novou kuchyni a zvažujeme novou značku. Máte někdo zkušenosti s Gorenje? Na tuto značku jsem našla dosti podivné recenze o kterých nevím co si myslet.

kozich

Gorenje jsou příšerná značka. Rozhodně nedoporučuji. Kamarádka si objednala před půl rokem. Dodali ji o skoro 2 měsíce později než měli, všechno hrozně trvá, jsou neochotní, nekomunikují. Nakonec přivezli ale deska byla špatná, takže zase měsíc a půl nemohla vařit než jí dodali novou, a přitom cena není žádný zázrak. Akorát se všude cpou do reklam ale skutek utek.

kamarad

Taky bohužel Gorenje nemohu doporučit. Velmi nepříjemné chování na pobočce mne nakonec zcela odradilo, ani jsem nečekala na návrh.

kokondar

O Gorenje už jsem toho napsal na internet tunu. Už nemám sílu to komentovat: ne, ne a znovu ne. Příšerný přístup, všechno špatně.

couconat

Mizerný zkušenosti se spotřebiči této značky. Indukce měla vysloveně konstrukční vadu, prohýbal se tam nosník co držel ty magnety a hrnce se nechytaly, lednice odešla týden po záruce. Jestli jsou ty kuchyně na stejné úrovni, tak je nikomu nepřeju.

annav

No my jí máme a sice to teda trvalo dlouho ale jinak dobrý. Znovu bych do Gorenje asi nešla, kvůli tomu prodlení, ale jinak je kuchyně pěkná.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.