Whirlpool spotřebiče – máte zkušenosti?

Úvodní stránka Fóra Spotřebiče Whirlpool spotřebiče – máte zkušenosti?

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  tranda a poslední změna proběhla před 12 měsíci.

• Autor

katarinas

Zvažuji nad koupí spotřebičů Whirlpool do celé kuchyně, máte někdo pozitivní či negativní zkušenosti? Nebo mám raději vybrat jinou značku?

suprak

Můžu velmi doporučit tuto značku. Výborný poměr kvality a ceny, máme doma sušičku a pračku. Za 4 roky žádný problém, žádná reklamace, prádlo krásně vyprané. Nemohu si stěžovat.

anaf

Nakoupili jsme na teshopu celou kuchyni od Whirlpoolu a jsme velmi spokojeni. Nejvíc mě baví trouba a mikrovlnka, který mají takový ty programy na konkrétní jídlo, takže nemusím řešit recepty a jak dlouho to řešit. Strčím, zmáčknu co to je a vyndám hotové po zapípání.

kaptainmarvel

Za svůj život jsem vyzkoušela opravdu spoustu spotřebičů. V každém pronajatém bytě bylo něco jiného. Myslím, že šest bytů, šest značek. Nakonec když jsme kupovali do kuchyně spotřebiče, tak jsme vybrali Whirlpool, protože s tím jsme byli spokojeni nejvíc. Nemohu říct, že to je nesmrtelný spotřebič se kterým by se nikdy nic nestalo. Ale bylo to jen jednou, a teda reklamace u Whirlpoolu opravdu skvělé. Opravář přišel za 2 dny, během 15ti minut měl hotovo a frčel domů. A od té doby žádný problém. Jednou se mi toto stalo u jiné značky a tam jsme čekali měsíc na technika. Což bylo opravdu neskutečné, když měsíc se 3 dětma nemůžete prát – zkuste si to představit. Takže za mě rozhodně doporučuji.

tranda

Za tu cenu je to super značka. Nemám jedinou stížnost – zatím máme 2 spotřebiče od Whirlpoolu a 5 let bez problémů.

alexa

Doporučuji. Jednou jsme měli problém, přišla nám nová trouba a nefungovala. Další den přijel technik, přezkoumal a další den nám poslal novou. Tím to bylo všechno vyřešené a od té doby klid. Někdy je ta zákaznická podpora důležitější než drahá značka.

fialovaduha

Mám skvělé zkušenosti s Whirlpoolem. Vybavili jsme komplet domácnost, kuchyni, pračka, sušička. Máme vše s takovým tím šestým smyslem a třeba kuře z trouby nikdy nebylo lepší. Žádný problém.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.